PINS Bonusway - kuidas see toimib?

PINS Bonusway aitab koguda PINSe veebiostudelt. Süsteem on väga lihtne - kõigepealt liitu tasuta PINS Bonuswayga ja kliki meie kaudu e-poodi, kust kavatsed oma järgmisi oste teha. Pärast iga ostu eest tasumist ilmuvad PINS Bonusway kasutajakontole PINSid. Kõigepealt näed PINSe oma profiilil "ootel" olevatena ning kui e-pood on meile teada andnud, et tellimus on kinnitatud ja meile tasu saadetud, siis muutuvad PINSid ka "väljavõetavateks". 

Kuigi PINSid registreeruvad kasutajakontole "ootele" staatusesse juba pärast ostu tegemist, siis läheb vähemalt 30 päeva aega, enne kui saad PINSe realiseerida. E-pood tahab olla kindel, et PINSe saadakse vaid kaupade eest, mida tagasi ei saadeta või broneeringute eest, mida ei tühistata. Teeme endast alati parima, et PINSid vahetaksid staatusi kiiresti ning saaksid neid kasutada esimesel võimalusel.

Kust need PINSid tulevad?  
Lihtsustatud kujul pärinevad PINSid e-poodidest. Pärast PINS Bonusway kaudu e-poodi suundumist saab kaupmees aru, et oled PINS Bonusway kasutaja. Kuna ta on huvitatud suuremal hulgal kaupade müümisest, siis vastutasuks maksab ta meile müügitasu tehtud ostudelt. Seejärel anname osa sellest PINSide kujul oma kasutajatele. Meie teenus sarnaneb füüsiliste kliendilojaalsuskaartide põhimõtetele, ainult et PINS Bonusway toimib veebipõhiselt.   

Veebilehe kataloogis on sul võimalik valida peaaegu 200 kohaliku ja rahvusvahelise kaupluse vahel, kus saad osta riideid ja kingi, raamatuid ja mänguasju, tellida toitu ja isegi broneerida hotelle ja osta lennupileteid.

Kuidas on see poele kasulik? Toome e-poodidesse uusi kliente, mille eest kaupmees maksab meile tasu. Osa sellest tasust anname tagasi PINS Bonusway kasutajatele PINSides.

PINS Bonusway süsteem toimib kolmes etapis:
 
1. PINS Bonusway kasutaja maksab kauba eest e-poes.
2. E-pood maksab tehtud veebiostult PINS Bonuswayle.
3. PINS Bonusway jagab selle tasu PINSides kasutajaga.  

Kui soovid PINS Bonusway hüvesid kasutada võimalikult maksimaalselt, siis uuri lähemalt ka "kasutaja meelespead". Seal välja toodud kasulikud näpunäited aitavad sul igalt tellimuselt alati PINSe koguda.