Nii kogud alati PINSe

Teenuse kasutamisel järgi allolevaid juhiseid. Nii võid olla päris kindel, et kogud PINSe ja väldid ebameeldivaid olukordi.  

1. Ära kasuta veebilehitsejas reklaame blokeerivat tarkvara, nagu näiteks AdBlocki. PINS Bonusway ja veebipoodide vaheline infovahetus peab toimima hästi, kui teed meie kaudu veebioste ja soovid koguda PINSe. AdBlocki kasutamine on peamine põhjus, miks PINSid lähevad kaduma, misjärel pole võimalik PINS Bonuswayl neid kahjuks enam üles leida. 

2. Ära kasuta makse tegemisel lisaks veel muid kliendilojaalsusprogramme (näiteks e-poe või hotelli enda oma). Info kogutavate PINSide kohta võib kirjutuda üle teise süsteemi poolt, mille tulemusena pole võimalik koguda PINSe.  

3. Allahindluse saamiseks sisesta ainult selline sooduskood, mis on antud PINS Bonusway poolt. Tavaliselt on need üleval meie sooduskoodide sektsioonis. Kahjuks pole sul võimalik saada PINSe, kui kasutad sooduskoode teistest allikatest. Kui kasutad üldisi sooduskoode, mida kõik võivad näha poe enda lehel, siis tavaliselt PINSid salvestuvad (võib esineda erandeid). Samas jälle, kui pood saadab sulle spetsiaalse koodi, nt sünnipäeva puhu, ei pruugi punktid registreeruda.

4. Pea meeles, et ostude tegemisel kasuta alati PINS Bonusway veebilehekülge. PINSide saamiseks pead vaid klikkima PINS Bonusway kaudu e-poodi, mis sind huvitab ja seejärel tegema oste nii nagu oled harjunud tegema.    

5. Kui ostuprotsessi ajal on sul avatud paljude veebilehtede aknaid, mis sisaldavad veebipoe enda reklaambännereid ja linke (näiteks Facebooki küljeribal), siis ei ole sul võimalik PINSe koguda. Suure tõenäosusega nähtud bännerid kirjutavad PINS Bonusway küpsised üle ja seetõttu pärast PINS Bonusway kaudu ostu tegemist PINSid ei registreeru.  

6. Kui soovid PINS Bonusway kaudu ostude tegemisel teisi veebilehekülgi sirvida, kasuta eraldi brauserit, et vältida PINSide kaotamist vastavalt punktile 5.    
7. Tavaliselt pole võimalik koguda PINSe, kui tasud kinkekaardiga või kui ostad poest kinkekaardi endale või sõbrale.

8. Alati kliki poodi PINS Bonusway kaudu, seejärel lisa tooted ostukorvi ja kindlasti samal päeval soorita ka ost. Paljude poodide puhul võivad PINSid kaduma minna isegi siis, kui oled lisanud tooteid ostukorvi näiteks päev enne ostu tegemist.

9. Ära kliki poodi incognito-versioonis. PINSid ei registreeru.

NB! Kui miski muu ei aita, siis soovitame enne PINS Bonusway kaudu poodi suundumist ja ostude tegemist tühjendada veebibrauseri vahemälu ja kustutada salvestunud küpsisefailid. Seda seetõttu, et internetibrauser kogub võrgus surfates endasse palju infot, mille tulemusena järgmine kord PINS Bonusway kaudu oste tehes võib meie süsteem töötada häiritult ja PINSid ei salvestu.